Hoşgeldiniz. 15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:25
Mezunlar » Mezunlarımıza
Mezunlarımıza
Sevgili Mezunlarımız,

Biliyoruz ki hepiniz mesleğinizde çok başarılı oldunuz, her biriniz alanınızda ülkemize önemli hizmetler verdiniz, daha çok hizmetler vereceksiniz. İçinizde ülke çapında ve dünya çapında üne kavuşmuş bir çok önemli şahsiyet var. Bizler sizlerin başarıları ile mutluluk duyuyor ve sizlerin başarılarını gururla izliyoruz. Başarılarınızın devamını dilerken hepinize mutlu, sağlıklı, güzelliklerle dolu bir ömür diliyoruz. Aramızdan ayrılanlara yüce Allah'tan rahmet diliyoruz. 

Bir öğretim kurumuna değer kazandıran önemli faktörlerden biri de mezunları ile olan ilişkileridir. Bu nedenle, önümüzdeki dönemde sizlerle daha etkin bir iletişim oluşturma konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni yayınlanmaya başlayan web sayfamızdaki bu linkte önümüzdeki günlerde yayınlanacak mezun bilgi formu ile sizlerin iletişim bilgilerini toplayacağız. Bunu takiben, sizlerle kesintisiz ve sağlıklı bir iletişim mekanizması oluşturmayı planlıyoruz. Bu sayede sizlere bölümümüzle ilgili bilgileri ve gelişmeleri iletmek, farklı konularda sizlerin görüş ve önerilerini alma imkanımız olacak.

Öğretim kalitemizi geliştirmede sizlerin görüş ve önerilerine ciddi düzeyde ihtiyacımız vardır. Bu nedenle, sizlerden bu konuda beklentimiz olduğunu belirtmek isterim.

Öğrencilerimizin daha iyi yetiştirilmesi için onları belirli aralıklarla sizlerle buluşturmayı planlıyoruz. Sizlerin düşünceleri ve tavsiyeleri öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmede önemli bir güç olacaktır.
 
Bize iletmek istediğiniz her hangi bir görüş ve öneriniz olması halinde aşağıdaki mallerimden bana ulaşabilirsiniz.
 
Şimdilik bu duygu ve düşünceler içinde hepinize bölümümüzün tüm fertleri adına selam ve sevgilerimi sunar sağlıklı günler dilerim.
 
Bölüm Başkanı

makina@selcuk.edu.tr 


Paylaş
Aday Öğrenci
Bölümümüzü seçmeyi düşünen aday öğrencilere bilgiler.» Neden Selçuk Makina?» Bölüm Başkanından» Makina Mühendisliği» S.Ü. Tanıtım
Öğrenci Aileleri
Mevcut ve aday öğrencilerimizin ebeveynlerine yönelik bilgiler.» Öğrenci Ailelerine» Konya İle İlgili Bilgiler
Mezunlar
Mezunlarımıza yönelik bilgiler.» Mezunlarımıza» Mezun Bilgi Formu
Değişim Öğrencileri
Değişim öğrencilerine yönelik bilgiler.» Genel
Üretim/Hizmet Kur.
Üretim ve hizmet sektöründeki özel kuruluşlar ve kamu kuruluşlarına yönelik bilgiler.» Kamu/özel sektör kuruluşlarına sunulan hizmetler
Araştırma
Bölümümüzde yürütülen araştırma çalışmaları ve projelerle ile ilgili bilgiler.» Bilimsel Araştırma Projeleri» SAN-TEZ Projeleri» Sanayi İşbirliği Projeleri» TEKNOGİRİŞİM Projeleri» Öğrenci Projeleri